Jak sprzedawać?

Zarejestruj się jako Sprzedawca - TUTAJ

Nie zapomnij zapoznać się z Regulaminem Sprzedaży, Warunkami korzystania z Serwisu, Cennikiem i innymi dostępnymi dokumentami na Animalover.
Twój profil Sprzedawcy będzie aktywny po zaakceptowaniu go przez Administratora.


Uzupełnij swój profil.

Możesz skorzystać z instrukcji obsługi Panelu Administratora, która pojawi się w stopce strony, po zalogowaniu.
Pamiętaj, żeby:
- skonfigurować koszty przesyłki.
- dodać wszystkie niezbędne dane kontaktowe.
- opisać swoją działalność.
- uzupełnić dane dotyczące wypłaty należności.


Teraz możesz już dodać pierwszy produkt!

Nie zapomnij o tym, żeby każdy z dodawanych przedmiotów posiadał wyczerpujący opis, zdjęcie (może być kilka), koszt wysyłki i potrzebny czas do realizacji zamówienia. Zaznacz również czy masz możliwość wystawienia faktury VAT dla Kupującego.
Pamiętaj też, że nie każdy produkt możesz wystawić na sprzedaż na Animalover. Lista towarów zakazanych znajduje się na stronie - Warunki korzystania z Serwisu oraz w Regulaminie Sprzedaży.


Gotowe!

Poinformujemy Cię o nowym zamówieniu, w chwili gdy Klient je opłaci. Należność za przedmiot (pomniejszoną o prowizję dla Animalover) i wysyłkę możesz otrzymać 14 dni po otrzymaniu zamówienia przez Klienta. Jeśli do tego czasu Klient zdecyduje się na zwrot towaru - poinformujemy Cię o tym, a gdy otrzymasz swoje przedmioty z powrotem - pieniądze zwrócimy na konto Kupującego.

Więcej informacji o sprzedawaniu na ANIMALOVER możesz znaleźć w dziale FAQ Sprzedawcy, Warunkach korzystania z Serwisu i Regulaminie.